Wspólne kolędowanie i dekorowanie pierników - zajęcia otwarte w grupie Biedronki

W dniu 15.12.2023 w grupie Biedronki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. W pierwszej kolejności dzieci samodzielnie zaprosiły rodziców do obejrzenia ich umiejętności - zaprezentowały taniec w parach i zaśpiewały świąteczną pastorałkę. Nie obyło się bez recytacji wiersza z życzeniami świątecznymi dla wszystkich obecnych na sali. Na rodziców czekały specjalnie przygotowane śpiewniki. Przedstawienie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolędy. Po krótkim pokazie, wszyscy razem zaczęliśmy dekorować ówcześnie samodzielnie przygotowane przez dzieci pierniki.
   Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie, zaangażowanie i dotychczasową współpracę.

Życzymy wszystkim jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT

Agata Goryńska i Karolina Romanowska